Jakie biura były dla nas wyzwaniem?

Szczególnym wyzwaniem jeżeli chodzi o sprzątanie powierzchni było dla nas biuro firmy liczącej sobie ponad 400 osób. Biuro było ogromne oraz w grę wchodziło tylko i wyłącznie sprzątanie w godzinach pracy jego pracowników. Bardzo ciężko było sprzątać ich biurka w czasie gdy byli przy nich obecni oraz zajęci swoją pracą. Największym jednak wyzwaniem była powierzchnia tego biura, które składało się aż z 5 pięter.

Cała firma zajmowała się projektowaniem gier, gdzie ich głównym klientem były kasyna online. Projektowanie gier kasynowych było ich specjalnością. Najepszymi jednak ich projektami były sloty online, czy blackjack online. Dzięki temu na każdym kroku w firmie w formie dekoracji można było spotkać maszyny do gier w postaci starych slotów rodem z vegas!

Maszyny rodem z vegas wzbudziły naszą ciekawość!

Pracownicy tej firmy byli bardzo pomocni w udzielaniu odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Ciekawiło nas jak to jest że każda z ich gier online różni się od siebie jeżeli wychodzi z tej samej firmy. Tak w przypadku niektórych, maszyny online, różniły się grafiką oraz ścieżka muzyczna. Do połowy z nich była wgrywana spokojna, relaksująca ścieżka dźwiękowa, do kolejnych mocny rock, w zależności od tematyki slotów.

Wielki magazyn

Całe sprzątanie biura zajęło nam 2 I pół dnia! Było to najdłuższe sprzątanie jakiego dokonaliśmy (wliczając w to cały ich magazyn). To doświadczenie otworzyło nam drzwi do wielu innych kontraktów które zawarliśmy za co jesteśmy ogromnie wdzięczni!